Slogan: Geven om een ander!
Logo's keurmerken: CBF, RFB, ANBI
Vrienden van De Hoop
  Zoek »

De Hoop - waar meest nodig

Niet alle activiteiten van De Hoop worden gesubsidieerd. Door te geven aan 'De Hoop - waar meest nodig' - ondersteunt u diverse onderdelen van het werk.
Mensen met verslavingsproblemen en/of psychosociale problemen krijgen bij Stichting De Hoop de mogelijkheid om een nieuw, verslavingsvrij leven te beginnen. De Hoop krijgt alleen subsidie van de overheid voor de directe zorg aan cliënten. De Hoop doet echter meer!
We bieden cliënten de mogelijkheid om begeleid zelfstandig te wonen. We delen het evangelie met hen en bieden vele andere vormen van hulp aan die niet worden gesubsidieerd . Met giften die gegeven worden aan 'De Hoop Algemeen' worden de volgende kostenposten en activiteiten bekostigd:

  • Preventie, voorlichting en training
  • Het maken van radioprogramma's
  • Het uitgeven van nieuwsbrieven, zoals Connect en De Hoop Nieuws
  • Het Inloophuis
  • Kosten van de huisvesting van De Hoop,
  • Salariskosten van medewerkers, etcetera.

Help mee!
Vanwege alle bezuinigingen is uw hulp nu extra hard nodig. Helpt u De Hoop helpen? Met uw steun kunnen wij mensen op weg helpen naar een nieuw leven.

Doneer online