Van harte welkom bij de Zakenvriendenbijeenkomst in Vlissingen! Op 30 oktober staan we graag stil bij het 50-jarig jubileum van De Hoop. Maak als ondernemer kennis met leerwerkbedrijf Proef & Geniet, Inloophuis het Anker en de mensen die we helpen.
De avond is voor Zakenvrienden en bedrijven. Een mooie kans om te netwerken met andere bedrijven en ondernemers en meer te leren over het werk van De Hoop. Geniet van een inspirerende en hoopvolle avond!
50 jaar De Hoop: Gods goedheid door de jaren heen
Programma
Wij nemen je mee in de wereld van De Hoop. Zorgprofessionals en oud-cliënten die in het prille begin bij De Hoop zorg verleenden en ontvingen, vertellen je over hoe De Hoop op persoonlijk vlak levensveranderend is geweest en dat na 50 jaar nog steeds is. Ook vertelt oud-cliënt getuigt hoe zijn/haar leven is veranderd, door het opdoen van werkervaring. We staan stil bij de groei van De Hoop en het ontstaan van het Inloophuis en Leerwerkbedrijf Proef&Geniet! in Zeeland.
Bij het Inloophuis word je verwacht voor een maaltijd. Die wordt voorgeschoteld zoals bezoekers een maaltijd krijgen: een smakelijk en gevarieerd diner. Er is volop de ruimte om andere maatschappelijk bewogen ondernemers te leren kennen. Laat je inspireren, leer het werk van De Hoop beter kennen, geniet van samenzang en ontmoet elkaar tijdens een heerlijke maaltijd.
Geniet van een goedgevuld programma:
– 16:30 – Inloop op locatie Proef & Geniet, Scheldestraat 21 in Vlissingen.
– 17:00 Welkom, hapje & drankje, getuigenis oud-cliënten die in het begin van De Hoop werden geholpen. Ook (oud-)medewerkers aan het woord.
– 18:00 Start maaltijd in Inloophuis het Anker en vervolg programma, Badhuisstraat 60 in Vlissingen (op loopafstand van Proef & Geniet)
– 20:00 Einde
Of je De Hoop nu (goed) kent, of graag kennis wilt maken; iedere ondernemer is welkom! Je partner mag ook mee.
Inschrijven is binnenkort mogelijk!